Ürün Destek Hizmeti

ÜRÜNLERİNİZİ EKONOMİK VE

KISA SÜREDE BOYUYORUZ

irtibat için

0 312 395 00 37

0 534 445 46 66

KURUMSAL

YILMAZ ELEKTROSTATİK TOZ BOYA

2004 yılında kurulan YILMAZ Elektrostatik toz boya ostim ivedik de 550 metre kare alanı olan tesisinde günümüz teknolojisi ile faaliyet gösteren bir firmadır.

Firmamız elektrostatik toz boya konusunda 5 senelik deneyimini metal üzerine toz boya uygulamasında profesyonelleşmiş ekibimizle beraber sizlere hizmet vermekteyiz müşteri odaklı bir sistemle sizlere sunmakta, üstün kalite ve güvenceyle çalışma prensibiyle; tüm metal aksamlara istediğiniz renkte elektro statik toz boya uygulama, hizmetleri sunmaktadır. Sürekli kendini geliştiren ve sizlere en iyiyi sunmayı hedefleyen firmamız her türlü elektrostatik toz boyama isteklerinize cevap verebilecek deneyime sahiptir. Alüminyum Profil Boyama, Alüminyum Levha Boyama, Demir Profil Boyama, Demir Sac Boyama, Reklam Tabelaları Boyama, Asansör Kapıları Boyama, Çelik Kapı Boyama, Prefabrik Konteyner Boyama, Çocuk Oyun Grupları imalat ve boyama, Elektrik Panoları Boyama, Ferforje Boyama, Doğalgaz boruları, radyatör Petek boyama, Yaş Boya Uygulaması, Tel örgü Boyaması, Aydınlatma Lambaları Boyaması, Alüminyum ve Demir Profil üzerine Ahşap Desen uygulanmaktadır. Ayrıca park, bahçe ve peyzaj işlerinde de firmamız kendini ispatlamıştır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla malzemenizi en üst kalitede boyayarak zamanında teslim etmeyi garanti eder sizlerle çalışmayı onur kabul ederiz.

Yılmaz Elektrostatik olarak başlıca ilkelerimiz

  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bunları firmamızın bünyesine oturtmak.
  • Çalışanların kalite bilinci eğitim ve verimliliğini artırmak.
  • Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.
  • Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak.
  • İş güvenliği ve çevre bilinci çerçevesinde çalışmak.